Lista zwycięskich haseł konkursowych

nagroda I st.

"Bank Zachodni WBK Konto Godne Polecenia ma, W ferie z Visa Sol kupuję, Więc udanie też szosuję, Pięć transakcji, tylko tyle I oszczędzam choć przez chwile!"

nagroda II st.

"Visa Sol – auta na wyjazd tankowanie, Visa Sol – na stoku szusowanie, Visa Sol – łyżew wypożyczanie, Visa Sol – w ciepłej karczmie biesiadowanie:) El Sol to słońce, Visa Sol – wygoda Z Visą Sol, nawet w zimie wszystko to przygoda!"

"Choć ferie zimowe do wydatków skłaniają, Klienci Banku Zachodniego WBK więcej oszczędzają, Bo karta Visa Sol i Konto Godne Polecenia, Moje zakupy w oszczędności zmienia!"

"Visa Sol kartę macie Z górki szybko i bezpiecznie zjeżdżacie Pieniędzmi z rękawa za zjazdy płacicie O stabilność na nartach a nie finansową się martwicie."

"Konto Godne Polecenia nie daje zimą zapomnienia, bo gdy ta przychodzi tylko karta Visa Sol Cię obchodzi, a ferie zimowe stają się przyjemnością, bo Bank Zachodni WBK kochasz z wzajemnością."

"Jest okazja w tym sezonie Konto dostać wypełnione, Kartą Visa Sol nazwaną W BZWBK wydaną - Otwórz konto, ciesz się kartą, I na feriach baw się z nartą."

nagroda III st.

"Z kartą Visa Sol BZWBK (Be-Zet-Wu-Be-Ka) słońce masz cały rok! Więc nie narzekaj, że zima wciąż trwa, tylko bierz narty i ruszaj na stok!"

"To Bank Zachodni WBK, a miejsce dowolne na świecie - w ferie z Kontem Godnym Polecenia wszystko się zmienia, wiecie - bo wszystkiego jak w okamgnieniu z kartą Visa Sol przy ramieniu."

"Jak zmarzniesz na stoku w czasie ferii zimowych nie zapomnij o karcie Visa Sol bo dzięki niej bezpiecznie i szybko zapłacisz za rozgrzewający napój, przy którym niebiańsko się zrelaksujesz."

"Moje zimowe ferie z kartą Visa Sol do Konta Godnego Polecenia Banku Zachodniego WBK to te chwile szczęścia, które mogły być zrealizowane dzięki właściwym i przemyślanym decyzjom bankowym."

"Czy z nartami, czy z deską, z Visa Sol - zawsze nad kreską!"

"Karta niezwykłych korzyści zamieni chłód na ciepło czasu spędzonego z rodziną"

"VISA-SOL karta zimowa łyżwy, narty i sanki wesprzeć zawsze gotowa !"

"Moje zimowe ferie z kartą Visa Sol będą radosne, wesołe i pełne wrażeń, co gwarantuje mi Karta Visa Sol, która jest naprawdę godna polecenia!"

"Karta Visa Sol do Konta Godnego Polecenia BZWBK to najgorętsza oferta tej zimy! Z wysokim jak alpejskie lodowce oprocentowaniem rachunku, brakiem mrożących krew w żyłach opłat i odjazdową premią, tegoroczne ferie z Visa Sol spędzisz w siódmym niebie!"

"Karta Visa Sol pozwala na płatność za koncerty Rock'n'Roll oraz za wiele innych atrakcji takich jak opłaty dotyczące zimowych wakacji. Każdy może w dogodnej porze użyć kartę Banku Zachodniego WBK niech zimowa zabawa trwa!"

"Ferie w górach czy nad morzem trzeba odbyć o tej porze. Gotówka lata w kieszeni jak szalona - to każdego turysty zmora. Nie przysporzysz sobie cierpienia mając karę Visa Sol do Konta Godnego Polecenia."

"Ferie zimowe się skończyły, zabawy zakończyły, a możliwe było to, dzięki koncie w Banku Zachodnim WBK, i super karcie Visa Sol."

"Płacąc w zimie Visa Sol, wakacje spędzisz na Costa del Sol"

"Bezpieczne, Zabawne, Wesołe, Białe, u-Kochane, ferie zimowe z kartą Visa sol-ennie zapewnią Ci czas Godny Polecenia !!! :D"

"Gdy w portfelu Visa Sol zagości, Zapewni ferie pełne przyjemności."
Organizatorem działań promocyjnych składających się z:

oraz fundatorem Premii pieniężnej w Akcji oraz nagród rzeczowych w Konkursie jest Agora Performance, której właścicielem jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 59944, kapitał zakładowy 47.665.426 zł wpłacony w całości, NIP 526-030-56-44, REGON 011559486.

Organizatorem promocji "Konto z kartą procentuje" jest Bank Zachodni WBK S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Rynek 9/11, 50-950 Wrocław, zarejestrowany w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia - Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000008723, REGON 930041341, NIP 896 000 56 73, kapitał zakładowy i wpłacony 992.345.340 zł. Do obu promocji możesz przystąpić do 15 grudnia 2016 roku. Oprocentowanie na Koncie Godnym Polecenia jest zmienne, podane w skali roku i nie uwzględnia należnych opłat i prowizji. Szczegóły oferty Banku Zachodniego WBK, informacje o opłatach, prowizjach i oprocentowaniu dostępne są w placówkach banku, na bzwbk.pl oraz pod numerem Infolinii 1 9999 - opłata za połączenie zgodna z taryfą danego operatora. Stan na 07.12.2016 r.

Oferta w promocji "Konto Godne Polecenia z premią 120 zł" skierowana jest do nowych klientów, którzy nie posiadali konta osobistego prowadzonego w złotych polskich w Banku Zachodnim WBK od 5 grudnia włącznie do momentu otwarcia rachunku w ramach Akcji".